"Miś jest miły i puchaty,
Miś jest fajny i kudłaty,
Miś jest gruby jak ta kula,
Mis zawsze się przytula."

 W poniedziałek 25 listopada żłobek świętował Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy maluszek przyszedł do żłobka ze swoim pluszowym przyjacielem. Było wiele zabaw i konkursów. Dzieci odwiedził również najsłynniejszy miś – Kubuś Puchatek. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

"Miś jest mały i puchaty,
Miś jest fajny i kudłaty,
Miś jest gruby jak ta kula,
Miś zawsze się przytula."

W miniony poniedziałek 25 listopada żłobek świętował Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy maluszek przyszedł do żłobka ze swoim ulubionym pluszakiem. Dzieci bawiły się przy misiowych piosenkach i zabawach. Nie zabrakło również najbardziej lubianego i znanego misia – Kubusia Puchatka. Zabawa z misiem była przednia obiecał, ze wróci do nas za rok. Czekamy z niecierpliwością. 

międzynarodowy dzień pluszowego misia

"Miś jest mały i puchaty,
Miś jest fajny i kudłaty,
Miś jest gruby jak ta kula,
Miś zawsze się przytula"

W miniony poniedziałek  listopada świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło ze sobą swojego pluszowego przyjaciela. Było wiele zabaw, konkursów i pląsów, nie zabrakło także najpopularniejszego misia – Kubusia Puchatka. Wszyscy spędziliśmy radosne chwile. uroczystość zakończyła się wręczeniem misiowych dyplomów i medali.